Grafické studio JZD

Služby grafického studia

Zhruba od roku 2004 se snažíme poskytovat co možná nejlepší služby především v oblasti tvorby, správy a marketingu internetových stránek. Spolu s tím, jako samozřejmý doplněk, provádíme i další grafické práce jako jsou návrhy log, návrhy firemní vizitky, grafika pro letáky, samolepky atd...

O přístupu

  • Nabízíme invenci, nasazení a zápal pro vaši věc
  • Toužíme po dokonalosti našeho/vašeho díla
  • Chceme znát co možná nejpřesnější definici vašich cílů a přání
  • Vyžadujeme aktivní spolupráci při tvorbě podkladů

Proč my?

  • Více jak 6 let zkušeností v oboru
  • Poskytujeme komplexní služby od poradenství až po realizaci a servis
  • Preferujeme kvalitu práce před kvantitou
  • Naším cílem je dlouhodobá spolupráce
  • Dokážeme obsloužit živnostníky, malé, střední i velké firmy, či neziskové organizace

Tvorba webu na klíč

Uvažujete-li o vytvoření nové, nebo o vylepšení stávající internetové stránky, jste na správné adrese. Již 6 let poskytujeme a neustále zlepšujeme svoje know-how a služby v oblasti tvorby, správy a servisu internetových stránek. Tvoříme aplikace všech typů a velikostí: prezentační weby, portály, e-shopy, blogy, fóra, rezervační systémy, katalogy... To vše pro malé, střední i velké podniky a instituce.

» zobrazit: Tvorba webu na klíč

 

E-shopy

Od roku 2008 vyvyjíme a nasazujeme vlastní snadno použitelný systém pro provoz e-shopu, který je oblíben nejen provozovateli, ale především zákazníky. Náš systém umožňuje komplexní, ale přesto jednoduchou správu obsahu, cen, akcí atd. přes velice intuitivní administraci zcela v duchu našich redakčních systémů.

» zobrazit: E-shopy

 

Redakční systém

Propracovaný redakční systém je motorem drtivé většiny úspěšných webů. Již od roku 2005 nasazujeme a neustále vyvíjíme vlastní redakční systém, který je vždy přesně na míru upravován pro potřeby jednotlivých webů.

» zobrazit: Redakční systém

 

Internetové poradenství

Poradenství je ve své podstatě hledáním kompromisu mezi vaší a naší zkušeností s provozem internetových stránek. Na jedné straně jsou vaše zkušenosti ve vašem oboru a na straně druhé my, se zkušenostmi z oboru tvorby a správy webů.

» zobrazit: Internetové poradenství

 

Webový audit

Tušíte-li, že vaše stránky nesplňují to, co jste si od nich slibovali, a nevíte přesně čím by to mohlo být, využijte službu webový audit. Problematika je velmi podobná tomu, když se ztratíte v lese: tam také musíte nejprve zjistit, že jste se ztratili, pak se musíte zastavit, zjistit kde jste, připomenout si kam chcete dorazit a podle toho pak dále postupovat k cíli.

» zobrazit: Webový audit

 

Webdesign - grafika webu

Grafika námi navrhovaných webů je, stejně jako v jiných oblastech designu, kompromisem mezi přáním, cíli, potřebami a rozpočtem zákazníka. Je to jako u aut - každému je jasné, že není možné pořídit nové BMV řady 7 za cenu třídy 3. Zajímavé na na "bavorácích" je ale to, že design je u všech tříd takřka stejný, povedený, BMV prostě poznáte. Rozdíl je "jen" v síle motoru, použitých materiálech, technologiích a preciznosti zpracování. To samé, v přeneseném slova smyslu, platí i při tvorbě webů, plast není kůže, chromovaná chladící mřížka není mřížka jen na oko.

» zobrazit: Webdesign - grafika webu

 

Kódovaní webu (x)html

Html kód je základním pojivem všech dalších stavebních prvků webu. Je tmelem všech snah o kvalitní grafiku, rychlosti načítání a přesného zobrazení webu, optimalizace pro vyhledávače, logické struktury i budoucí editovatelnosti a rozšiřitelnosti internetových stránek.

» zobrazit: Kódovaní webu (x)html

 

Programování

K programování funkcí webu přistupujeme jako k návrhu chodu motoru. Stejně jako inženýrům vyvíjejícím motor i nám jde o maximální účinnost při minimální spotřebě. Jediným rozdílem je to, že nám nejde o benzín ale o čas potřebný na provedení příkazu, ale i minimální spotřebu času při případných úpravách, opravách a modifikacích programového kódu.

» zobrazit: Programování

 

Příprava podkladů

Web je oproti tištěným médiím téměř nekonečný. Vejde se na něj nepřeberné množství informací. Při tvorbě obsahu je třeba zvolit zlatou střední cestu - poskytnout dostatečné množství přesvědčivých informací o tom, co děláte nebo poskytujete, ale zároveň ho nesmíte příliš rozsáhlým textem odradit od čtení webu.

» zobrazit: Příprava podkladů

 

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Optimalizace internetových stránek pro vyhledávače (SEO) je souhrn postupů a opatření jež posouvají konkrétní internetové stránky ve výsledcích vyhledávačů na lepší pozici. Úspěch optimalizace pro vyhledávače záleží na několika faktorech dohromady:

» zobrazit: Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

 

Správa a rozvoj webu

Díky rozvoji webové technologie, konkurenci a vývoji ve vaši oblasti businessu je každý nový, byť sebelepší web hned od prvního dne vzniku adeptem na to stát se nevyhovujícím, morálně zastaralým kusem kódu. Jediný způsob, jak se tomu vyhnout je o web neustále pečovat, udržovat aktuální a pokud to vyžadují okolnosti web zlepšovat.

» zobrazit: Správa a rozvoj webu

 

Logo, vizitky, hlavičkový papír

Myslíte-li to s propagací vašeho podnikání jen trochu vážně, je pořízení kvalitního loga to první o čem by jste měli uvažovat. Logo chápeme jako prvotní a zcela jednoznačnou identifikaci značky, firmy, produktu a tak k němu i přistupujme. Logo od nás je jednoduché, originální, čitelné, lehce aplikovatelné ná různé druhy PR materiálů.

» zobrazit: Logo, vizitky, hlavičkový papír