Grafické studio JZD > Služby > Tvorba a servis webů

Zakázková tvorba webu na klíč

Uvažujete-li o vytvoření nové, nebo o vylepšení stávající internetové stránky, je naše grafické studio správnou volbou. Již 6 let poskytujeme a neustále zlepšujeme svoje know-how a služby v oblasti tvorby, správy a servisu internetových stránek. Tvoříme aplikace všech typů a velikostí: prezentační weby, portály, e-shopy, blogy, fóra, rezervační systémy, katalogy... To vše pro malé, střední i velké podniky a instituce nebo neziskovou sféru.

Co od nás při tvorbě webu dostanete

 • Dobrou radu

  - ať už je váš záměr jakýkoli, můžete se spolehnout na to, že se vždy budeme snažit vysvětlit a uplatnit všechny naše znalosti tak, abychom mohli společně překonat i vaše nejsmělejši představy. » více o internetovém poradentsví
 • Kontrolu nad náklady a termíny

  - s námi vždy dopředu víte nejen to, kolik vás bude stát celý web, ale i to kolik vás bude stát každá jednotlivá etapa výroby a v jakém termínu proběhne. To vše je stvrzeno vyváženou smlouvou o dílo či spolupráci.
 • Pomoc s přípravou podkladů

  - poradíme jaký obsah na web umístit a navrhneme co nejlogičtější strukturu. Máme lety prověřené postupy jak data získat a zpracovat pro co nejefektivnější nalití na web.
 • Pomoc při zajištění návštěvnosti webu

  - celková úspěšnost projektu závisí v 99,9% na celkové a cílené návštěvnosti. Tu vám pomůžeme zajistit pomocí optimalizace pro vyhledávače, registrací do katalogů, PPC reklamy a velkoformátovou internetovou reklamou(bannery)

Přednosti našich webů

 • Originální a kvalitní grafika webu

  - nekopírujeme ani konkurenci, ani sebe. Maximálně se snažíme o to, aby všechny naše weby byly na první pohled odlišné nejen od konkurence, ale i od jiných námi vytvořených webů. Velice si zakládáme na tom, že je grafika našich webů čistá, nepřeplácaná, do detailů promyšlená, barevně přijatelná a sladěná.
 • Jednoduchá orientace na webu

  - naše weby se vyznačují přehlednou navigací, která maximálně usnadňuje orientaci i na rozsáhlých a složitých webech. Používáme lety prověřené a odbornou komunitou doporučované navigační prvky a zásady jejich používání.
 • Zaměření na cílovou skupinu

  - internetové stránky našich klientů jsou vždy navrhovány se stoprocentním ohledem na cílovou skupinu. Pro banku navrhneme design vyjadřující sílu, solidnost a inovaci, pro deathmetalovou kapelu uděláme něco trochu pekelnějšího.
 • Úspěšná "prodejní" koncovka

  - velké úsilí věnujeme tomu, aby web splnil obchodní cíle svých majitelů ať už do počtu návštěv, prodejů, rezervací nebo získaných kontaktů.
 • Přístupnost webu

  - všechny naše weby jsou zcela funkční ve všech u nás běžných internetových prohlížečích. Samozřejmostí je i ideálně optimalizovaný výstup pro tiskárnu.
 • Adaptabilita webu

  - díky našemu způsobu návrhu konceptu a struktury webu, propracovanosti grafiky a způsobu programování jsou vaše webovky připraveny na neustálý rozvoj. Díky redakčnímu systému jsou veškerá data na webu jednoduše editovatelná. Vzhledem k tomu že jsou všechna data uložena v databázi je možné je kdykoli exportovat, rozšířit a použít na webu s jinou grafikou, účelem atd...
 • Základy techniky optimalizace pro vyhledávače

  - naše weby obsahují všechny technické prvky optimalizace pro vyhledávače. Pozor: ne vždy to stačí, prodáváte-li bazény a vaše podklady i s fotkami se vejdou na dvě strany ve wordu, návštěvnost z vyhledávačů mít prostě nemůžete:(.